Uudis

Telia tõi välja 100 riigi mobiilse interneti päevapileti

Minu Telia äpp.

Telia Eesti tõi turule interneti päevapaketid, mis kehtivad sajas riigis ja peaksid tegema interneti kasutust väljaspool Euroopa Liitu palju soodsamaks.

Firma teatel on tegu ainsa kohaliku operaatoriga, mis pakub mobiilse interneti päevapakette üle terve maailma, mis muudab reisimise veelgi soodsamaks ja muretumaks.

Telia rändlusteenuse juhi Helve Rammul sõnul saab Päevapakette kasutada enam kui 100 maailma riigis ning pakettide hinnad algavad 6 eurost.

“Uute Päevapakettide kehtestamine eeldas ajutiselt teatud välisoperaatoritega internetiteenuse peatamist, kuniks nad uuendavad Telia klientidele kehtivat internetipakkumist. Uuenduse puhul on kindlaks võitjaks aga tarbija, sest enam ei ole ohtu sattuda kallisse võrku ja saada üllatusarve,” rääkis Rammul.

“Näiteks Kataris saame tänu uuele koostööle pakkuda Päevapaketti, mis pakub 9 euro eest 100MB mahtu. Samas pidime sulgema mobiilse interneti teenuse ühe operaatoriga, kes küsib sama tasu 1MB eest. Seega võib öelda, et tegu on sajakordse võiduga Telia kliendi kasuks,“ selgitas Rammul.

Uusi päevapakette eraldi tellima ei pea ning pakett rakendub automaatselt kohe kui inimene on alustanud sihtkohariigis mobiilse interneti kasutamist. Paketi kehtivusaeg on 24 tundi. Kui reis on pikem ja inimene soovib kasutada internetti pikema aja jooksul, on mõistlik tellida SMS-i teel või Minu Telia äpis nädalapakett.

Uute päeva- ja nädalapakettide info on Telia uuenenud rändlusveebis.

Võrdluseks pakub Tele2 päeva- ja pikema perioodi pakette USAs, Venemaal ja grupis Euroopaga piirnevates riikides.

Elisal on päeva- ja kuupiletid Aasia riikide jaoks ja grupi muude riikide jaoks, kus on nii USA, Lähis-Ida kui ka Euroopaga piirnevad riigid.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses