Uudis

Veriff värbas maailmakuulsa tippjuhi ja avab kontori New Yorgis

Veriff värbas globaalse müügivaldkonna juhiks Guy Zerega.Foto: Jake Farra

Veriff värbas globaalse müügivaldkonna juhiks Guy Zerega. Zerega töötas varasemalt arendajatele suunatud platvormi Stack Overflow müügivaldkonna asepresidendina. Veriffis vastutab Zerega globaalse müügi ja uute turgude hõivamise eest. Tema eestvedamisel avab Veriff oma esimese kontori väljaspool Eestit, maailma kapitaliturgude tuiksoonel, New Yorgis.

Viimased kaheksa aastat juhtis Zerega Stack Overflow globaalset müügimeeskonda ning aitas muuta internetti kasutajatele turvalisemaks. Zerega peab oluliseks turvaliste virtuaalsete keskkondade võidukäiku ning see põhimõte haakub ka Veriffi missiooniga luua online maailmas usalduslikke suhteid ja vabastada virtuaalsed keskkonnad identiteedipettusest- ja vargustest.

“Isikusamasuse tuvastamine virtuaalsetes keskkondades saab lähiaastatel normaalsuseks. Näen Veriffi puhul tohutut globaalset potentsiaali muuta verifitseerimise protsess inimestele lihtsaks ja iseenesestmõistetavaks. Selle tulemusel kasvab ka usaldus virtuaalsetes keskkondades,” rääkis Zerega.

Veriffi asutaja ja tegevjuhi Kaarel Kotkase sõnul annab Zerega liitumine tohutu teadmistepagasi.

“Guy toob kaasa 20-aastase rahvusvahelise müügijuhtimise vilumuse. Tal on praktilised kogemused nii uute meeskondade käivitamise ja kasvatamise kui ka uute turgude hõivamise vallas. Selleks me Guy meeskonda tõimegi. Koostöös temaga saame veriffimisest käibefraasi kujundada,” rääkis Kotkas.

Zerega on müünud tooteid ja teenuseid erineva profiiliga klientidele alustades idufirmadest kuni Fortune 50 ettevõteteni. Tema juhtimisel avas Stack Overflow müügikontorid Londonis ja Münchenis ning kolmeliikmeline müügimeeskond kasvas kaheks aasta jooksul 135 liikmeliseks.

“Ootan juba põnevusega sarnasele teekonnale asumist koos Veriffiga. New Yorgi kontori avamine ja USA müügimeeskonna loomine on esimesed olulised sammud edasiseks globaalseks laienemiseks ja kasvuks,” selgitas Zerega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.