Android

Huawei võib jõulude eel välja tuua oma esimese vertikaalselt volditava nutitelefoni

Huawei on ametlikult välja saatnud kutse, milles öeldakse, et 23. detsembril toimuval üritusel tutvustatakse maailmale Huawei uut mudelit P50 Pocket. Tegu peaks olema Hiina tehnoloogiahiiu esimese vertikaalselt volditava telefoniga.

Nii nagu vihjab ka välja saadetud kutse, peaks uus mudel sarnanema Samsungi Galaxy Z Flip 3 mudelile. PhoneArena veebiportaali info kohaselt peaks uus mudel kasutama Zhaoli Technology poolt välja töötatud uue põlvkonna hingesüsteemi, mis on väiksema komponentide arvuga kui senised ning seetõttu ka töökindlam. Mõningate allikate kohaselt ei tohiks uus hing jätta ka silmatorkavat painutuskohta ekraanile.

Tagumine pool sarnaneb eeldatavalt Huawei 50 mudelile ning on kahe suure kaamera sensori alaga. Värvitoonide kohta annab samuti vihje kutse ise, kus on kasutatud hõbedast ning kuldset tooni – samades värvides peaksid tulema ka uued mudelid.

Tehniliste näitajate kohta pole palju teada, kuid spekulatsioonide kohaselt on telefonil 6,5 kunoi 6,7 tolline ekraan. Väidetavalt võivad osad mudelid tulla ka lisaks majasisestele Kirin kiipidele Snapdragon 888 seeria protsessoritega. Kas ka 5G ühendusega, saab juba näha üritusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.