Android

Uus foto: just selline võib Google Pixel välja hakata nägema

Allikas: u/tagtech414 (Reddit)

Google’i uuest nutikellast on räägitud pikalt, kuid nüüd on kella olemasolu ja eeldatav välimus ka kinnitust leidnud. Seda aga eriti kurioossel viisil – nimelt unustasid kella testivad insenerid selle väidetavalt ühte Chicago kohvikusse, kust kella pildid ka internetiavarustesse jõudsid.

Allikas: u/tagtech414 (Reddit)

Sarnaselt varasematele väidetele peab paika kella ümmargune kujundus, mis sarnaneb veidi Samsungi Active seeria nutikellaga. Ka Pixel watch servad kumerduvad allapoole, tänu millele jätab kell kompaktse mulje.

Erinevalt Samsungi kelladest paistab aga Google eelistavat sarnast rihmade ühendamise süsteemi nagu on Apple’i nutikelladel. See tähendab, et rihm tuleb libistada kella korpusesse, mis omakorda tähendab, et klassikalise ühendusega rihmasid pole võimalik kasutada.

Twitteris avaldatud info kohaselt plaanib Google uue kella välja arendada koostöös Samsungiga ning kasutada seal samu sensoreid. Kell peaks tulema täitsa uue Wear OS 3.1 kasutajaliidesega.

Hinnaklassiks ennustatakse 300-400 USA dollarit ning väidetavalt tuleb Pixel Watch müügile kahes erinevas suuruses ning erinevat värvi rihmadega.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.