Apple

4 kasulikku otseteed, mida Apple Shortcuts funktsiooniga kasutada saad

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Uue iOS 12 versiooniga tutvustas Apple võimalust luua erinevaid otseteid, millega tegevuste jaoks käsklusi luua. Apple Shortcuts nimeline rakendus on kasutajate seas populaarne olnud ning sellele on loodud kõikvõimalikke otseteid. Toome mõned huvitavamad välja.

Muuda pildid või video GIF-iks

Apple’il on olemas eelseadistatud otsetee, mis võimaldab foto sarivõttest teha gif-vormingus liikuva pildi. Seda funktsiooni on täiendatud selliselt, et gif-faili saab teha ka olemasolevast videost või päris uuest. Shortcuti saad alla laadida siit.

Lisa fotole asukoha info

Kui oled teinud mõne pildi ja soovid sellele ka asukoha lisad, siis see otsetee on abiks. Mitte ainult ei ilmu see tekstina pildile, vaid sellel kuvatakse eraldi akent kaardi väljavõttega konkreetsest asukohast.

Meeles peab pidama, et selle otsetee kasutamiseks peab olema pildi asukoha määramine seadetes lubatud. Otsetee saad alla laadida siit.

Jaga Spotify lugude nimekirja Apple Musicuga

See otsetee võimaldab Spotify keskkonnas oleva lugude nimekirja üle viia Apple Musicu keskkonda. Küll aga on sellel väikesed mööndused, millega tuleks arvestada. Playlist koostatakse ainult esimese 30 laulu kohta ning väikese nimega artiste see otsetee kahjuks ära ei tunne. Tõmba shortcut alla siit.

Liida kuvatõmmised üheks ja jaga neid

Ka Apple’il endal on kasulikke otseteid tehtud. Ühe abil on võimalik näiteks kuvatõmmiseid kokku panna ühte pilti ja seda teistele kasutajatele edasi saata. Lae alla shortcut siit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.