Apple

5 Apple Watchi nippi, mida sa veel ei teadnud

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Nutikella eesmärk on eelkõige olla sinu telefoni käepikendus ning aidata teavitustele ja muule infole mugavalt ligi pääseda otse randmelt. Nende nippide abil saad Apple Watchi kasutamise enda jaoks veelgi mugavamaks muuta.

Vaigista kell peopesaga

Alati on võimalik sätete alt kella helid vaigistada, aga kui sul on seda kiirelt tarvis teha, saad kasutada märksa lihtsamat viisi. Kattes kella peopesaga, saad vaigistada kõik helid.

Veendu aga, et oled selle funktsiooni sisse lülitanud „Sound & Haptics“ menüüst „Cover to Mute“ valiku alt.

Muuda värina arvu

Vaikimisi on kell seadistatud värisema uue teavituse saabudes kaks korda. Kui see on liialt tüütu, saad seda arvu ka vähendada liikudes menüüs valikutes Notifications -> Messages -> Custom.

Tee pilti

Vahel on hea, kui saad pildistamisel kaugpäästiku appi võtta, seda näiteks grupipilti tehes. Just seda Apple Watch võimaldab. Kui avad telefoni kaamera ning kellal Camera Remote rakenduse, saad viimast kasutada kaamera päästikuna.

Ava kellaga oma Mac arvuti

Kui sa veel ei teadnud, siis võimaldab Apple kõigil Maci arvuti omanikel seda kellaga lahti lukustada. Oleme Geeniuses varasemalt selle kohta ka õpetuse kirjutanud, seega uuri täpsemalt siit.

Muuda AirPodside valjusust kellalt

Kasutajad, kellel on kasutusel ka Apple’i juhtmevabad kõrvaklapid AirPodsid, saavad vajadusel klappide heli muutmiseks kasutada ka kella. Muusika mängimise ajal tuleb kella ekraan äratada ning siis piisab kella küljel asuva nupu keeramisest üles või alla.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.