Apple

5 head mängu, mida saad ka Maci peal mängida

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Kui mõned aastad tagasi oli nii, et Maci peal suurt midagi polnud mängida, siis nüüd on Steamis juba päris suur valik arvutimänge, millel on olemas ka Mac OS X-i tugi.

Valisime välja viis head mängu, mida soovitame proovida.

1. Stardew Valley

“Stardew Valley” viib sind tühjade kätega väiksesse külasse, kus sa pead hakkama saama. Maja ehitama, põlde rajama, toitu kasvatama ja külaelanikega hästi läbi saama. Kõlab väga tavaliselt, kuid “Stardew Valley” on kõige selle juures väga unikaalne.

Mäng maksab praegu 14 eurot.

2. Sid Meier’s Civilization VI

“Civilizationi” strateegiamängusari ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja, aga selle viimane osa koos lisapakkidega, mis seda käigupõhist tsivilistatioonivõitlust veelgi paremaks tegid, on Maci peal mängitavad.

Praegu on see ka alla hinnatud ja maksab 30 eurot.

3. Don’t Starve

“Don’t Starve” on ägeda multikaliku graafikaga ellujäämismäng, kus tuleb kõigest maailmas leiduvast ehitada endale masinaid, põlde ja maju, aga kõige tähtsam on leida ja kasvatada endale toitu. Hind on sel praegu 15 eurot.

Mäng on armutu, sest tühja kõhuga sa kaua vastu ei pea ja mõistus on sellisel juhul, eriti pimedatel öödel, kiire kaduma. Mäng on saanud mitu head lisapakki ja sellel on ka eraldi mitmikmängu “Don’t Starve Together”.

4. Counter-Strike: Global Offensive

“Counter-Strike: Global Offensive” on lihtne valik sellesse nimekirja, sest see on viimased mitu-mitu aastat olnud taktikaliste tulistamismängude standard. Tiimipõhine ja halastamatu.

Kui arvasid, et oskad hästi FPSe mängida, siis proovida seda ja arva uuesti. Hind on praegu 12,49 eurot.

5. The Binding of Isaac: Rebirth

The Binding of Isaac on ilmselt üks veidramaid mänge, mida sa iialgi mängid. See on armutu roguelike pealtvaates tulistamismäng, mille puhul iga läbimäng on erinev. Sa oled väike beebi Isaac, kes enda usuhullu ema eest keldrisse ja sealt aina sügavamale põgeneb. Kui see sulle meeldima hakkab, on sajad tunnid mängu kindlustatud.

Hind on praegu 15 eurot.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.