Apple

5 nutikat iPhone’i rakendust, mida iga trennitegija vajab

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Nutitelefonid pole enam ammu ainult kõnede tegemiseks. Lisaks sotsiaalmeedia tarbimisele ja muudele võimalustele, aitavad need ka meil tervislikke eluviise järgida ning treeningutel silma peal hoida. Telefonist endast ainult ei piisa, vaja on ka häid rakendusi selle jaoks.

Strava

See rakendus on mõeldud eelkõige jooksmise, ujumise  ja rattasõidu treeningute jaoks. Strava salvestab kõiki vajalikke parameetreid nagu aeg, teekond ning kiirus. Enda tulemusi saab võrrelda sõprade ja teiste kasutajatega, samuti osa võtta erinevatest väljakutsetest.

Strava ühildub ka kantavate seadmetega ja oskab treeninguid logida ka näiteks otse Apple Watchist.

MyFitness Pal

See rakendus aitab järge pidada tarbitud kalorite hulgal ning on abiks neile, kes soovivad kaalu langetada.

MyFitness Pal võimaldab logida oma söögikordi ja annab toitumisinfot erinevate toiduainete kohta, et oleks võimalik tervislikumaid valikuid teha.

Nike Training Club

Kui sa pole leidnud inspiratsiooni, milliseid harjutusi teha, siis Nike rakendus aitab. See sisaldab enam kui 175 erinevat harjutust nii algajatele kui ka kogenud trennihuntidele.

Lisaks suurele harjutuste valikule saab koostada enda soovide järgi treeningkavasid ning valida erinevat tüüpi harjutusi.

Sworkit

S täht pole selle rakenduse algusesse ära eksinud, vaid on lühend väljendist simply work it. Just seda see rakendus teebki – muudab treeningud lihtsaks, koostades sinu soovide järgi sulle sobiliku treeningkava.

Valikus on nii jooga- ja venitusharjutused kui ka pilates. Rakendus varieerib igat sessiooni erinevate harjutustega, et need üksluiseks ei muutuks.

Jefit

Jefit on mõeldud eelkõige jõusaali sõpradele ja võimaldab salvestada erinevate lihasgruppide treeninguid ning nende kohta andmeid säilitada.

Samuti aitab see kokku panna erinevat tüüpi treeningkavasid ning sisaldab ka erinevate lihasgruppide jaoks mõeldud harjutuste kirjeldusi ning videosid.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.