Apple

Apple telefoniümbrised võivad tulevikus ka kõrvaklappe laadida

Rubriiki toetab

Apple’i telefoniümbriste valik on aastaid püsinud suhteliselt ühesugusena, pakkudes silikoonist ja nahast kaitsekestasid. Varsti võib ümbriste valik aga täiendust saada, sest Apple on katsetamas erinvaid variante, mis võimaldavad kasutajatel näiteks ka oma kõrvaklappe laadida.

AppleInsider kirjutab, et USA hiid on uurimas erinevaid ümbriste variante, mis annaksid kasutajatele lisavõimalusi – üheks selliseks on AirPods kõrvaklappide laadimine.

Üheks variandiks on ümbrisele lisada spetsiaalne laadimispesa

Näiteks kirjeldab hiljuti sisse antud patent varianti, kus ümbrise ülemises osas on eraldi pesa, kuhu saab kõrvasisesed AirPods klapid laadima panna.

Teine variant on see paigutada ümbrise kaane sisse

Teise variandina on kirjeldatud kaanega ümbrist, mille sisse in tehtud spetsiaalsed kõrvaklapi kujulised pesad, kuhu need asetada. Juhtmevaba laadimine toimub läbi ümbrise enda spetsiaalse energiat edastava süsteemi abil.

Kuigi patentides on kirjeldatud kõrvaklappe, ei tähenda see, et tulevikus ainult neid ümbriste abil laadida saaks. Apple’i valikust leiab ka muid väiksemaid seadmeid, nagu näiteks puutepliiatsi Apple Pencil, mis võib samasugust tehnoloogiat ära kasutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.