Apple

Apple vahetab vigased iPhone XS, XS Max ja XR akuga korpused tasuta välja

iPhone XS Smart Battery Case.Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple teatas, et vahetab asendusprogrammi käigus välja vigased akuga korpused (Smart Battery Case) iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR mudelitele, kuna selgus, et neil võib esineda probleeme laadimisega.

Firma teatel ei pruugi vigased akuga korpused nimetatud 2018. aasta telefone korralikult pistikuga ühendatult laadida või lihtsalt ebaühtlaselt laadida. Vahetusprogrammi kuuluvad korpused valmistati möödunud aasta jaanuari ja oktoobri ajavahemikus.

Programmi ei kuulu iPhone 11, iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Max mudelite korpused. Akuga seotud probleemid võivad pähe tuua ohu aku lõhkemisest, kuid tootja sõnul ei ole isegi vigased korpused kuidagi kasutajatele ohtlikud, vaid mõjutavad lihtsalt aku laadimist.

Kasutajad, kelle arvates on nende akuga korpus vigane, peavad vahetuse saamiseks pöörduma ametliku Apple’i poe või tunnustatud Apple’i edasimüüja poole. Peale korpuse hindamist ja vea tuvastamist antakse kliendile tasuta asendus.

Asendusi pakutakse kahe aasta jooksul peale algse ostu sooritamist, kuid tasub tähele panna, et garantii ei pruugi laieneda väljapoole seda piirkonda, kust korpus osteti.

Samuti seisab firma avalduses, et defektsetest akudest vabanetakse keskkonnale sõbralikul meetodil.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.