Apple

Ettevaatust: iPhone’i värske uuendus toob kasutajale rida kummalisi probleeme

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Täiendatud: Apple on nüüd välja lasknud ka versiooni 13.1.3, mis peaks parandama probleemid kõnedega, kuid väidetavalt võib endiselt esineda erinevaid muresid ja nende hulgas endiselt ka aku kiire tühjenemine.

Apple tõi iPhone’idele välja uue operatsioonisüsteemi iOS versiooni 13.1.2, ent vähemasti praegu on kasutajad kurtnud, et värske uuendus toob pigem kahju kui kasu.

Zdnet andmetel on uue versiooni põhiline probleem kõnede katkemine. Nimelt on paljud telefonikasutajad kurtnud, et pärast minutilist rääkimist katkestab telefon ise järsku kõne.

Kuigi Apple pole ametlikku uuendust probleemi parandamiseks kasutajateni toonud, võib aidata oma võrgusätete värskendamine. Selleks mine telefonis Settings > General > Reset > Reset Network Settings.

Suur mure on uue iOSiga ka see, et aku saab tavapärasest kiiremini tühjaks ja on olnud ka juhtumeid, kus telefon kuumeneb üle. Teatavasti oli sama mure ka esimesel iOS 13 versioonil, kuid 13.1.1 tõi sellele leevendust. Väidetavalt leiti aga 13.1.1 versioonist turvaauk, mistõttu kiirustas Apple 13.1.2 välja laskmisege.

Seega tasub uuendusega oodata, kuniks Apple on leidnud neile lahenduse.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.