Apple

Internetti lekkisid Apple’i töötajatele mõeldud õppevideod, mis paljastavad, kuidas seadmeid tegelikult remonditakse

Rubriiki toetab

Internetti on lekkinud Apple’i majasiseseks kasutamiseks mõeldud juhendvideod sellest, kuidas parandada erinevaid Apple’i seadmeid.

Tehnikutele mõeldud videod juhendavad, kuidas parandada erinevaid probleeme nii iPhone X, iMac, kui ka MacBook Pro puhul. Hämmastav on see, et YouTube’i keskkonda jõudnud videotes kasutatakse üpriski sarnaseid lahendusi neile, mida kolmandate osapoolte parandajad siiani kasutanud on.

See tähendab aga, et portaalid nagu näiteks iFixit on suutnud üsnagi täpselt välja mõelda parima viisi erinevate seadmete parandamiseks, ilma selleta, et iFixiti tehnikud oleksid iial Apple’i dokumentatsioonile ligi pääsenud.

Youtuber Arman Haji ütles portaalile Motherboard, et leidis videod Twitterist ning laadis need alla. Kui videod Twitterist kadusid, laadis ta need YouTube’i keskkonda uuesti üles, et inimesed neid vaadata saaksid. Praeguseks on videod ka YouTube’ist kadunud.

Videod paistavad tõepoolest olema autentsed Apple’i õppevideod, kuna videotes mainitakse spetsiaalseid tööriistu, mida kasutavad vaid Apple’i tehnikud ning videotes mainitakse Apple’i majasisest dokumentatsiooni.

Ühes videos, kus õpetatakse vahetama iPhone X-i akut, võis näha, kuidas tehnikul palutakse esmalt avada kruvid Lightning pesa juures, mille järel sisestatakse telefon spetsiaalsesse aparaati, mis vaakumi abil ekraani telefoni korpuse küljest eemaldab.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.