Apple

Kuidas Apple’i HEIC-faile JPG-ks muuta?

Rubriiki toetab

Teatavasti kasutab Apple oma nutitelefonidest ja -tahvlites HEIC nimelist failiformaati piltide salvestamiseks klassikaliste variantide nagu JPG ja PNG asemel. Kui aga tekib vajadus formaati ikkagi muuta, saad seda lihtsal viisil teha.

Internetist leiab mitmeid saite, mis seda kiirelt teha võimaldavad. Üheks selliseks on näiteks Cloudconvert.com, mis laseb HEIC faile mitmesse formaati teisaldada. Lisaks populaarsetele JPG ja PNG formaatidele saab vajadusel näiteks ka GIF, PSD, TIFF ja muid faililaiendeid kasutada.

Cloudconvert pakub ka muid lisavõimalusi, näiteks saab ise määrata teisendatud faili kõrgust ja laiust pikslites. “Fit” valikuga aga pilti vajadusel venitada, et see täidaks kogu ala. Samuti saad määrata pildi kvaliteeti ning vajadusel eemaldada selle metaandmed.

Kui Cloudconvert pakub väga palju võimalusi ja valikuid erinevate formaatide jaoks, siis veelgi lihtsamaks alternatiiviks sellele on Heictojpg.com leht. Siin saad HEIC failid otse aknasse tõsta või nad lehe kaudu oma arvutis avada ilma igasuguste lisavalikuteta. Leht teisendab need seejärel ümber ja kogu protsess ongi läbi. Ainukese piiranguna saab korraga üles laadida kuni 5 pilti.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.