Apple

Kuidas tasulisi iOS-i rakendusi tasuta saada?

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i rakendustepoest leiab väga palju rakendusi, mis on saadaval tasuta ja sama palju või rohkemgi neid, mille eest peab ka maksma. Selge on see, et seda teist varianti kasutatakse oluliselt vähem. Paljudele tasulistele rakendustele teevad arendajad aga aegajalt soodustusi või pakuvad neid hoopis tasuta. Pakkumistega kursis olemiseks on hea kasutada spetsiaalselt selleks loodud veebilehti ja rakendusi.

Vaata pakkumisi veebist

Kui eelistad soodustusel silma peal hoida veebi vahendusel arvutiekraanilt, pakub selleks head võimalust appshopper.com. Siit näed kõiki App Store’is olevaid rakendusi ning ka neid, mis parajasti on soodustusega. Parim viis nende reastamiseks on valida ülemisest reast “Free” ning “Price” alla noolega.

AppShopper lehel on lisaks eelmainitule mugav otsida rakendusi ka muude parameetrite järgi ning sisse logides saab soovi korral lasta lehel enda meiliaadressile uutest soodustusest teavitusi saata.

Hoia pakkumistel silma peal telefonist

Kui sa eelistad soodustusi sirvida aga otse telefonist, siis pakub selleks mugavat võimalust AppZapp rakendus. See toimib sarnaselt AppShopperi veebilehele.

Rakenduses saab ära määrata, mille kohta soovid teavitusi saada, kas ainult hinnalanguste või ka uuenduste kohta. Kasutamiseks pole eraldi kontot vaja luua, piisab teavituste saatmise lubamisest. Konto loomine annab aga lisavõimaluse endale meelepäraseid filtreid luua.

Pidevalt soodustusel silma peal hoides saadki tasulisi rakendusi tasuta ja seda täiesti legaalselt.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.