Apple

Leke: Uued iPhone’id saavad võimsama protsessori ning teiste seadmete laadimise võimekuse

See on veel vana iPhone XS.Foto: Geenius

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Uute, sel aastal tõenäoliselt välja tulevate iPhone’ide, osas on liikvel palju kuuluujutte ja pikk ülevaade Bloombergilt kinnitab neist paljusid.

Nimelt saab uus Apple’i lipulaev, iPhone XS ja XS Max’i asendav telefon, kolm tagakaamerat. Üks neist saab olema ülilaia vaateavaga, et teha veelgi paremaid fotosid ning kasutada parema kvaliteediga zoomi. Apple tegeleb ka lahenduse loomisega, kus fotole lisatakse need inimesed automaatselt, kes kogemata kaadrist välja jäid. Uus kaamera muudab telefonid poole millimeetri võrra ka paksemaks.

Kaamerauuendusi on oodata ka XR mudelile.

Kõik kolm uut telefoni on aga ülivõimsad ning saavad sisse tuksuma uue Apple A13 kiibi. Uue kiibi testimine juba käib ning selle kuu jooksul asutakse protsessorit masstootma. Detaile protsessori võimekuse kohta veel aga teada ei ole.

Sarnaselt hiljuti Androidi-maailma jõudnud uute lipulaevade funktsiooniga, saavad kõik kolm uut iPhone’i hakata juhtmevabalt teisi seadmeid laadima. Seega võib telefonile asetada näiteks oma AirPods kõrvaklappide karbi, et see täis laadida.

Tõenäoliselt kuulutab Apple uued telefonid välja septembris. Nende nimed ei ole veel teada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.