Apple

Proovi järgi: Apple avalikustas selle aasta parimad rakendused

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple on värskelt teatavaks teinud selle aasta parimad rakendused ja mängud iPhone’il, iPadil, Maci arvutil ning Apple TV-l.

Parimad rakendused

Parima rakenduse tiitli pälvis nutitelefonide kategoorias Spectre Camera, mis võimaldab kasutajatel teha pika säriajaga fotosid. Tänu sellele saab pildistada erinevaid looduskauneid paiku nii, et teised inimesed pildile jääksid või jäädvustada voolavat vett.

Tahvelarvutite jaoks peeti parimaks aga Flow by Moleskin nimelist rakendust, mis võimaldab erinevate digitaalsete markerite ja pliiatsitega elutruult imiteerida päriselu kirjutusvahendeid.

Arvutite kategoorias noppis võidu Affinity Publisher, mille abil on võimalik visuaalseid kujundusi luua. Rakendus pakub selleks väga suurel hulgal erinevaid võimalusi ja sobib ühtemoodi nii professionaalile kui ka algajale kasutajale.

Apple TV platvormi parima tunnustuse osaliseks sai aga The Explorers nimeline rakendus, mis koondab enda alla kaunid loodusvideod ja -vaated, mida kasutajad oma ekraanidel nautida saavad.

Parimad mängud

Mobiilimängude tiitel läks seekord rakendusele Sky: Children of the Light. Kaunis fantaasiamaailmas saab ette võtta erinevaid seiklusi nii üksi kui ka teiste kasutajatega.

Hyper Light Drifter pälvis aga parima mängu tiitli iPadil. Tegu on 16-bitises maailmas toimuva seiklusmängugas, kust ei puudu põnevad väljakutsed ning vaenlaste materdamine.

Arvutite kategoorias võidutses GRIS, mis on segu platvormi- ja mõistatusmängust. Siin on peategelase ülesandeks maailma valgus tagasi tuua, täites erinevaid ülesandeid.

Apple TV parimaks mänguks valiti Wonder Boy: The Dragon’s Trap, kus peategelaseks on inim-sisalik. See juba 80-ndatel loodud mäng on klassikaline platvormimäng, kus pahadest võitu tuleb saada.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.