Apple

Ülevaade: App Store’i enimteenivate rakenduste seas on palju selliseid, millest eestlased pole kuulnudki

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Värske uuring näitab, et iOS-i rakendustepoes teenivad eriti palju Hiina äpid, aga ka mitmed ülemaailmsed teenused, mida paljud kasutavad.

Uuringufirma Sensor Tower avaldas nimekirja rakendustest, mis 2018. aastal kõige rohkem teeninud on. Esikohalt leiame siin muidugi Netflixi, mille tulu on umbes 700 miljonit eurot. List läheb aga huvitavamaks teisel kohal, kust leiame rakenduse Tencent Video, Hiinas populaarse videote voogedastusplatvormi, mis teenis umbes 430 miljonit eurot.

Populaarne kohtinguäpp Tinder, mille tulu moodustub pea eranditult rakendusesisestest ostudest, on kolmandal kohal, 407 miljoni euroga.

Neljandal kohal on taas Hiina äpp iQiyi, mis on 2018. aastal teeninud 370 miljonit dollarit. Viiendal kohal on samuti Hiina sotsiaalmeedia äpp Kwai, mis teenis 233 miljonit eurot.

Listist leiame veel kuuendalt kohalt YouTube’i 215 miljoni euroga, muusika voogedastusplatvorm Pandora on seitsmendal kohal, olles tasku pistnud 198 miljonit eurot, Hiina video voogedastusplatvorm Youku on kaheksas 170 miljoni euroga ja Hiina lõpetab üheksandal kohal kiirsuhtluse äpiga QQ, mis teenis 140 miljonit eurot.

Top10 allotsas troonib jälle üks videote vaatamise platvorm, sedapuhku Hulu, mis teenis sel aastal 116 miljonit eurot.

Vaata ka seda, millised rakendused kasutajate seas kõige populaarsemaks osutusid.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.