Apple

Uuenda kohe: Apple parandas vea, mis jooksutas seadmeid kokku

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i seadmeid kimbutas eelmisel nädal viga, kus teatud sõnumi saabudes jooksis iPhone või Maci rakendus kokku. Nüüd on see parandatud.

Selleks, et telefoni või iPadi uuendada, ava Settings-General-Software Update, paigaldada tuleb versioon 11.2.6. Apple Watchi puhul leiad samad valikud Watch nimelisest rakendusest ning Apple TV puhul sätetest. macOS-i puhul ava Mac App Store ning otsi sealt uuendusi.

Parandatav viga tõi kaasa selle, et saades sõnumi Facebookis, WhatsAppis, iMessage’is või Outlookis, restartis iPhone ennast ning ei lasknud pärast seda sõnumiäppi avada, kui varem probleemi tekitanud sõnumit seal kuvati. Lisaks kimbutas probleem ka iMessage’i ning Safari rakendusi Macil.

Probleem ei ole Eestis siiski nõnda tõsine, kui mujal maailmas, kuna probleem esines India tähestikus oleva tähe saatmisel. Siiski on mõttekas seadmeid kohe uuendada, et probleemiga mitte kokku puutuda.

Tegu on juba kolmanda korraga viimaste kuude jooksul, kus Apple peab väljastama kiirparanduse, kirjutab The Verge. Detsembris väljastas Apple uuenduse vaid loetud tunnid peale iOS-i uuenduse väljalaskmist, kuna see oli vigane. Eelmisel kuul tekkinud vea, kus kindel link võis iPhone’i kokku jooksutada, parandas Apple iOS 11.2.5 uuendusega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.