Apple

Uut võimast ja kallist iMac Prod saab Eestis oma käega katsuda vaid kolmes poes

Foto: MKBHD/YouTube

Rubriiki toetab

Apple’i kõige võimsam arvuti, iMac Pro, on nüüd ka Eestis kohal ja huvilised saavad seda oma käega katsuda IM Arvutite Kristiine ja Solarise iDeali salongides, ka Valge Klaari salongis on arvuti olemas. Euronicsi poodides hetkel seadmeid väljas ei ole.

Apple’i iMac Pro näol on tegu pigem professionaalidele suunatud seadmega, seega on vastav ka selle hind. Arvuti baasversioon, kus on 8-tuumaline protsessor, 32 GB muutmälu, 1 TB jagu salvestusruumi ja 27-tolline ekraan, maksab Eestis 5599 eurot.

Kui aga liikuda baasmudelist edasi, on võimalik arvuti seadistada näiteks 18-tuumalise protsessori, 128 GB jagu muutmäluga, 4 TB suuruse SSD ja ka võimsama graafikaardiga. Sellisel juhul küündib arvuti hind aga umbes 15 600 euroni.

Geenius uuris nii IM Arvutite kui ka Euronicsi käest, kuidas tellimisprotsess välja näeb. Mõlema edasimüüja sõnul on võimalik Eestis tellida ka kõige võimsama sisuga iMac Prod, kuid selleks tuleb ühendust võtta klienditeenindusega. Erinevaid konfiguratsioone ja hindu saab uurida aga Apple’i enda lehelt. Baasversioonid on loetletud aga ka tootenimekirjades.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.