Hea nipp

Instagram Reels on nüüd Eesti kasutajatele saadaval

Rubriiki toetab

Instagram tutvustas uut funktsiooni Reels, mis võimaldab sotsiaalmeediaplatvormi kasutajatel lisada lühivideoid koos muusikaga.

Instagram Reels

Kasutajad saavad luua 30 sekundilisi videoid, mille võib kokku lõigata mitmest klipist ning millele saab lisada erinevaid helisid ja visuaalseid efekte. Videoid saab postitada oma seinale, erinevaid Reelsi videoid saab vaadata ka spetsiaalse vahelehe kaudu.

Reels funktsiooni kasutamiseks saad kasutada juba olemasolevaid videoid või salvestada selle sama funktsiooni abil. Seejärel pakub Instagram erinevaid lisavõimalusi videole lisamiseks. Näiteks saad valida erinevate eelsalvestatud helide vahel või lisada enda oma.

Samuti saad kasutada mitmeid AR efekte, taimerit, joondamist erinevate klippide üleminekute jaoks, kiirendada või aeglustada videoid ja lisada erinevaid filtreid.

Muusika Instagramis ja Facebookis

Edaspidi saavad Instagrami ja Facebooki kasutajad lisada ka oma story’des olevatele fotodele ja videotele erinevat muusikat lisada.

“Lyrics Sticker” funktsioon laseb neile juurde panna ka laulusõnad ning “Music Questions Sticker” võimaldab küsimusele vastata sobiva lauluga.

Lisaks saavad kasutajad nüüd oma profiili alla salvestada lemmikloo, mis hakkab mängima siis, kui teised kasutajad sinu profiili külastavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.