Hea nipp

Need sätted muudavad Twitteri kasutajatele turvalisemaks

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Pärast hiljuti toimunud suurt Twitteri häkkimislainet on ilmselt paljudele kasutajatele loogiline samm teha enda konto turvalisemaks – parooli vahetamine ja kaheastmeline autentimine.

Sellised turvameetmed teevad häkkeritele sinu kasutajale ligipääsu keerulisemaks, kuid mitte võimatuks.

Twitter ei ole kindlasti pelglik sinu andmete kogumise suhtes, kuna see annab ettevõtetele võimaluse sulle sihitud reklaame kuvada.

Siiski on võimalus kasutajatel muuta on konto veelgi turvalisemaks seadete alt, mis võimaldab kontrollida, millist teavet Twitter sinu kohta jagada tohib, vahendab CNET.

Privaatsuse sätted

Esmalt leia üles “Settings and privacy” ja sealt edasi vajuta “Privacy and safety”. Keri alla kuni leiad “Personalization and data” ning seal on lüliti, millega saab keelata Twitteril ligipääsu sinu andmetele. 

Telefoni asukohatuvastuse väljalülitamiseks mine uuesti “Privacy and safety” ning keri alla kuni leiad “Precise location”. Sätte kõrval on jällegi lüliti, mis annab Twitterile asukoha juurdepääsu või mitte.

Lisaks on kasutajatel võimalus ka näha, milliseid andmeid on Twitter nende kohta kogunud. Selleks mine uuesti “Personalization and data” sättesse ning keri lõpuni alla kuni näed “See your Twitter data”.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.