Hea nipp

Ülilihtne nipp: kuidas YouTube’i videot ilma reklaamideta vaadata?

YouTube.Shutterstock

Rubriiki toetab

Reklaamid võivad YouTube’is päris tüütud olla, eriti siis kui video tegija on otsustanud iga paari minuti tagant reklaamipausi teha.

Üks Redditi kasutaja avastas hiljuti reklaamide eemaldamiseks ühe väga lihtsa nipi. Selleks, et YouTube’i videot ilma reklaamideta vaadata, tuleb lihtsalt brauseri aadressiribal youtube.com järele lisada punkt.

Kui näiteks tahad vaadata videot, mille aadress on https://www.youtube.com/watch?v=bausu5hS9nw, siis https://www.youtube.com./watch?v=bausu5hS9nw (.com järel punkt) on reklaamivaba versioon.

Ta tõi suvalise näite: sellel videol on tavaliselt (aga mitte iga kord) alguses reklaamiklipp, aga kui lisad enne kaldkriipsu punkti, siis reklaame pole.

Veider on see, et kuigi nipp avastati ligi kuu aega tagasi, pole YouTube tänaseni seda ära parandanud ja igaüks saab soovi korral nii reklaamidest lahti.

Samas peab aga iga kord uuesti videolingi aadressiribale kopeerima ja sinna punkti lisama, seega ei pruugi ajas väga palju võita.

Samuti tasub mõelda selle peale, et suuremad sisuloojad teenivad reklaamide näitamisega raha, seega kui kuidagigi oma lemmikkanaleid toetada soovid, siis on ilmselt mõtet need paar reklaami ära kannatada.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.