Pilveteenused

Gmail saab juba varsti täiesti uue disaini

Foto: Martin Mets

Rubriiki toetab

Gmaili veebiversiooni kasutajad võivad rõõmustada, kuna Google on Gmailile loomas uut kujundust, tuues sellega teenusesse ka mitmeid olulisi funktsioone.

Uus Gmaili kujundus on segu Google Inboxi ja vana Gmaili kujundusest. Eksisteerivad nii traditsioonilised e-kirjad kui ka kirjagrupid, nagu Inboxis. Lisaks saab kogu Gmail endale helesinised kujunduselemendid.

Gmail võtab Inboxilt üle veelgi funktsioone. Uues versioonis saab kasutaja kirju uinutada ehk kui nendega praegu aega tegeleda ei ole, saab kirjale määrata aja, mil see sulle just kui uuesti saadetakse ja see postkastis uuesti esile tõuseb.

Lisaks kirjade edasi lükkamisele on üheks uueks funktsiooniks iOS-i ja Androidi äppidest tuttavad nutikad vastused, mis aitavad kirja sisupõhjal pakkuda eelkoostatud kirja vastuseid, et vastamine kiiremini läheks, kirjutab TechCrunch.

Selleks, et uut Gmaili kujundust kasutada saab, tuleb nii G Suite kui ka tavalise Gmaili kasutajatel liituda varase testprogrammiga, mille Google kuulutab välja paari nädala jooksul.

Vaata uut disaini siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.