Pilveteenused

Google’i uuenduse abil on oluliselt lihtsam hallata, mida ettevõte su kohta teab

Rubriiki toetab

Google pakub kasutajatele tervet müriaadi pilvepõhiseid teenuseid. Failide hoidmisest videokeskkonnani, e-kirjade haldusest kalendri kontrollimiseni. Nüüd on kõigi nende teenuste turvalisuse ja sinu privaatsuse kontrollimine muutumas hulga lihtsamaks, kuna Google on tõsiselt uuendamas oma turvalisuse ja privaatsuskontrolli juhtpaneeli välimust.

Uuendus teeb kasutajatel juhtpaneelile läbi puutetundliku ekraani ligi pääsemise hulga mugavamaks, lisaks on nüüd lihtsam üles leida privaatsussätteid puudutavaid osi.

“Kõige olulisem oli parandada Google Dashboardi kasutajamugavust, et seda saaks kasutada igal seadmel,” ütles Google’i tootejuht Greg Fair blogipostituses. Lisaks on parandatud kasutajaliidest nii, et sul on parem ülevaade sellest, milliseid Google’i teenuseid kasutad ning millised andmed igas teenuses on.

Google on teinud mugavamaks ka oma andmete Google’ist minema kolimise, võimaldades kasutajal laadida oma sisu otse OneDrive’i või Dropboxi pilvekettale.

Kõik see, lisaks Google’i konto ning kasutajaaktiivsuse leheküljed, on nüüd mugavamalt Google’i juhtpaneelis kättesaadavad. Nii on mugav kontrollida, kas sinu konto on piisavalt turvaline ja kas kõik andmed on seal, kus nad olema peavad.

Uuendatud Google Dashboard jõuab kasutajateni järgmise nädala jooksul.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.