Pilveteenused

Proovi kohe: Nvidia uus teenus laseb sul tänapäevaseid mänge mängida ka kõige nõrgema arvutiga

Rubriiki toetab

Nvidia tegi beeteprogrammi raames kättesaadavaks pilvepõhise GeForce Now mängukeskkonna, mis võimaldab nõudlikke mänge mängida ka arvutitega, mille graafikavõimekus on mängude mõistes pea et olematu.

Keskkond lubab kasutajatel kasutada Nvidia serveripargis olevaid graafikaarte, seega saab mängida huvipakkuvaid tippmänge ka siis, kui konkreetne arvuti seda ei võimaldaks. Seega tuleb näiteks Windowsiga või macOS-iga arvutisse hankida sobilik mäng ja seda läbi Nvidia keskkonna mängima hakata.

Kõige lihtsam on Nvidia mängukeskkonna peale mõelda kujutades seda ette kaugel asuva arvutina, mida saab kasutaja oma kodus oma hiire ja klaviatuuriga juhtida. Kaugel asuva arvuti pilt jõuab aga kasutaja enda arvutiekraanile.

Lisaks pilvepõhiste graafikakaartide pakkumisele hoiustab Nvidia ka kasutajate salvestatud mänge, seega saab näiteks koduarvutis pooleli jäänud mänguseansi lõpuni viia rongis olles.

Siiski, oluline on, internetiühendus oleks piisav, kuna mängude striimimine on üsna mahukas tegevus.

HD-kvaliteedis mängude proovimiseks saab liitud Nvidia beetaprogrammiga. Hetkel on seal küll ootejärjekord, kuid kui ligipääs käes, tuleb vaid oma Steami või Ubisofti mängukataloog teenusega ühendada ja mängimist alustada.

Märksõnad: ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.