Sülearvutid

5 põhjust, miks valida just äriklassi sülearvuti

Uut arvutit valides ei tulda enamasti selle peale, et tavaarvuti asemel võiks kaaluda hoopis äriklassi mudelit. Tihti on need kvaliteetsemad ning paremate omadustega, et ärivaldkonna nõuetele paremini vastata. Siin on viis põhjust, mis kaalukaussi just äriklassi kasuks võivad kallutada.

1. Pikem eluiga

Kuna ettevõtted ja suured korporatsioonid ei soovi iga aasta arvutiparki uute mudelite vastu välja vahetada, näevad tootjad rohkem vaeva, et äriklassi arvutid peaksid pikemalt vastu.

See ei tähenda seda, et tavamudelitele selles osas tähelepanu ei pöörata, vaid et äriklassi mudelitel on vastupidavusele eriti rõhutud. Paljudele mudelitele on näiteks sisse ehitatud eraldi tugevdatud raam, mis nende eluiga aitab pikendada.

2. Vähem rämps-tarkvara

Windowsiga arvutitest võib tihti leida suurel hulgal erinevate programmide prooviversioone. Eriti meeldib tootjatele neid paigaldada tavaarvutitele, äriklassi raalidelt leiab sellist tarkvara oluliselt vähem.

3. Kõrgem turvalisus

Oled sa näinud mõnda arvutit sõrmejäljelugejaga? Sellisel puhul on suure tõenäosusega tegu just mõne äriklassi mudeliga. Tootjad lisavad taolisi turvameetmeid, et ettevõttetel oleks lisa turvalisuse kiht oma andmete kaitseks, mis arvutisse on talletatud.

Kui kardad, et ainult paroolist võib arvuti kaitsel väheks jääda, tasub just sõrmejäljelugejaga mudelit otsida.

4. Rohkem (vajalikke) lisavõimalusi

Kuna ettevõtted täiendavad oma arvutiparke mitmekümnete, kui mitte sadade arvutite kaupa korraga, on nende jaoks vaja ka varuosi. Eriti oluline on omada piisaval hulgal akusid, mis on tõenäoliselt kõige kiiremini vahetust vajav komponent. See ühtlasi tähendab seda, et äriklassi mudelitele on vajalike varuosade ja akude kättesaadavus suurem ning tõenäoliselt on ka nende hinnad soodsamad.

5. Pikem garantii ja järelteenindus

Äriklassi mudelitele pakuvad tootjad tihti pikemat ja laiendatud võimalustega garantiiperioodi. Samuti saab selliste raalide puhul kasutada tootjapoolset tugiteenust, millega kaudu oma probleeme lahendada. Üldiselt toimib selline teenus äriklassi toodete puhul operatiivsemalt ning tihti ka ööpäevaringselt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.