Sülearvutid

Lihtsad viisid, kuidas odav sülearvuti märksa paremaks muuta

Sülearvuti on paljude jaoks tänapäeval möödapääsmatu abivahend. Paraku võivad nende hinnad väga kõrgele küündida ning ahvatlus soodsam raal soetada on seepärast suur. Õnneks on võimalik ka odavale sülearvutile lihtsate nippidega kvaliteeti lisada

Välised kõlarid

Kehvad kõlarid pole ilmselgelt ainult odavate arvutite probleem – sülearvuti korpusesse on lihtsalt keeruline kvaliteetset helisüsteemi mahutada.

Seepärast on hea heli saamiseks mõistlik soetada arvutikõlarid või kasutada näiteks kaasaskantavat bluetooth kõlarit.

Väline kõvaketas

Odav sülearvuti hind tuleb eeldatavalt ka sisemiste komponentide arvelt, mis on veidi kehvemad kui kallimatel mudelitel. Siia kategooriasse jääb tavaliselt ka mälumaht, mida soodsamatel mudelitel on kasinamalt.

Probleemi lahendamiseks on võimalik aga soetada väline kõvaketas, kuhu oma andmeid, videosid ja fotosid kerge vaevaga varundada saab kui arvuti enda maht lõppema hakkab.

Veebikaamera

Soodsamatel arvutitel on üldjuhul ka kehvem kaamera, halvemal juhul pole seda aga üldse. Õnneks on võimalik ka siin sisseehitatud variant asendada palju kvaliteetsemaga ning soetada eraldi veebikaamera.

USB jagaja

Odavate arvutite puhul võib esineda ka mure, et USB-pesadega on liialt koonerdatud. Õnneks on olemas selle jaoks lahendus. USB jagaja kasutab ühte porti, kuid võimaldab läbi selle ühendada mitu seadet. Lihtne ja kiire lahendus, mis ka rahakotti auku ei löö.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.