Uudis

Adobe ostis populaarse e-poe tarkvara Magento

Adobe on 1,4 miljardi euro eest ostnud populaarse e-kaubanduse sisuhaldussüsteemi Magento ning soovib selle ühendada oma Experience Cloud digitaalturunduse platvormiga.

Ostutehing, mis peaks lõpule jõudma 2018. aasta kolmandas kvartalis, sisaldab populaarset e-kaubanduse tarkvara Magento, mida kasutavad mitmed e-poed ja ettevõtted üle maailma. Magento klientide hulka kuuluvad sellised firmad nagu Canon ja RosettaStone.

Magentost on saadaval kaks versiooni. Tasuta, avatud lähtekoodiga versioon, mida arendajad saavad vastavalt enda vajadustele kohandada, ning tasuline lisavõimalustega versioon, mis pakub lisasid nagu klientide lojaalsusprogrammid ning laiendatud pilveteenused veebipoele.

Adobe plaanib ühendada Magento oma Experience Cloud pilveplatvormiga, mis on digitaalturunduse platvorm, mis sisaldab nii reklaamiks kui ka statistika tegemiseks vajalikke tööriistu.

Adobe pole veel avalikustanud täpseid plaane Magento osas, kuid arvata võib, et firma soovib muuta süsteemi veidi omanäolisemaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.