Uudis

CityBee tõukerattad jõuavad Tallinnasse sel reedel kell 11

TÄIENDATUD KELL 13:45

Kui Bolt avas oma elektriliste tõukerataste rendi Tallinnas eelmisel nädalal, siis nüüdseks on selgunud, et konkurent CityBee teeb seda nüüd reedel kell 11 hommikul.

“Nad ei jää kindlasti seda teenust üksi pakkuma,” ütles CityBee Eesti juht Heigo Protten eelmisel nädalal Geeniusele. “Ma täna veel ei ütleks kuupäeva välja, aga see on väga lähiajal. Äkki isegi saan selle päeva öelda selle nädala jooksul või järgmise alguses, kui saan ise oma viimased kinnitused kätte.”

Täna on CityBee Facebooki-lehele tekkinud teade, et tõukerattad jõuavad Tallinnasse reedel, 28. juunil kell 11:

“CityBee tõuksid jõuavad Tallinnasse!

Selle tähistamiseks koguneme reedel 28. juunil Ülemiste Citysse Öpiku maja juurde!

Räägime tõukeratastest ning nende kasutamisest lähemalt. Lisaks korraldame huviliste vahel vahva võistluse, mille võitjale anname 100€ tõukside kasutamiseks!

Bzz, näeme reedel!

CityBee”

Tõukerattaid on võimalik laenutada kümnest erinevast laenutuspunktist, mis on jaotatud Tallinna suuremate tõmbekeskuste vahel. Laulu- ja tantsupeo ajal on laenutuspunktid ka Kalevi staadioni ning Lauluväljaku vahetus läheduses, teatas Citybee.

“Esialgu on tõukerattad saadavad vaid kesklinna piirkonnas, kuid vajadusel laieneme ka teistesse linnaosadesse,” ütles Citybee Eesti juht Heigo Protten.

Näiteks on tõukerattad Tammsaare pargi juures, Vabaduse väljakul, Baltika Kvartalis ning Kalamajas. Täpsed asukohad on leitavad laenutamiseks vajaliku mobiiliäpi Citybee kaardirakenduselt. Kuigi esialgu alustatakse 100 tõukerattaga, siis nõudluse korral tuuakse rattaid linnatänavatele juurde.

Sõidu alustamine maksab 50 senti ning iga järgnev minut 10 senti ehk hind on sama nagu Boltil.

Registreerudes kuni 28. juunini Citybee kodulehel tõukeratta laenutuse kasutajaks saab esimese kuni 20-minutilise sõidu tasuta.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses