Uudis

Elisa tõi rändlushindade kadumise valguses välja uued äri- ning kõnekaarditingimused

Maikuu keskel tutvustas Elisa rändluslahendusi erakliendile ja täna tegi ettevõte avalikuks ka rändluslahendused äri- ning kõnekaardikliendile.

Tänasest, 15. juunist kaovad Euroopa Liidus rändlustasud ja valdavas osas euroriikides hakkavad inimesed kodust mobiilsidepaketti kasutama samadel tingimustel terves Euroopa Liidus.

Elisa juhatuse liikme, ärikliendiüksuse juhi Jüri Teemanti sõnul lähtuti ärikliendi lahenduste välja toomisel klientide reisi- ja tööharjumustest. “Elisa kliendibaasi analüüs näitas, et Elisa olemasolev äriklient soovib mobiilset andmesidet roamingus kasutada mitte ainult päeva, vaid ka nädala või kuu kaupa ning mitte ainult EU-s, vaid ka väljaspool Euroopa Liidu piire,” selgitas Teemant.

Seega tõi Elisa välja uudse roamingu lahenduse olemasolevale ärikliendile, kus lisaks päevapiletile on valikus nädala- ja kuupilet, mida saab kasutada nii EU riikides kui ka Venemaal ja selle naaberriikides, Põhja-Ameerikas ning Aasias.

Elisa era- ja ärikliendi päeva-, nädala- ja kuupiletid alates 15.06 2017

Nendele äriklientidele, kes reisivad sagedasti või töötavad pidevalt välismaal, töötas Elisa välja Euroopa äripaketid, Põhjamaade äripaketid ja turul ainulaadse Soome äripaketi.

Euroopa Äripakettidega on võimalik kasutada sõltuvalt paketist piiramatul kiirusel andmesidet, kõneminuteid ja sõnumeid Eestis ning Euroopa Liidus ja pakettide hinnad on vastavalt valitud teenuste mahule vahemikus 8-21 eurot.

Põhjamaade Äripaketid sisaldavad vastavalt vajadusele jagatava mahuga internetti, kõnesid ning sõnumeid kõikides Põhjamaades, pakettide hinnad on vastavalt valitud teenuste mahule 18 ja 29 eurot. Põhjamaade äripaketid kehtivad seitsmes Põhjala riigis; Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus.

Soome Äripakett sisaldab piiramatus mahus andmesidet, kõnesid ja sõnumeid nii Eestis kui ka Soomes kasutamiseks ning selle kuutasuks on 36 eurot.

Elisa Euroopa Äripaketid alates 15. juunist 2017

Elisa Põhjamaade Äripaketid alates 15. juunist 2017

ZEN ja Elisa kõnekaardikliendid saavad alates tänasest, 15. juunist kasutada rändluses mobiilse interneti kasutamiseks päeva-, nädala- või kuupiletit või valida kahe roamingpaketi vahel. Paketid kehtivad 10 riigis kindlate operaatorite võrkudes: Eestis ja Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis ja Horvaatias Tele2 võrgus ning Norras, Taanis, Ungaris ja Bulgaarias Telenori võrgus.

ZEN ja Elisa kõnekaardi rändluspakettides sisaldavad kõneminutid nii välismaal vastuvõetud kui välja helistatud tavatariifset kõne Eestist välismaale ja Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele helistamist. SMS sisaldab nii välismaal välja saadetud tavatariifset SMSi, Eestist välismaale mobiilinumbritele kui ka Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele saadetud SMSe.

Elisa ja ZEN kõnekaardi roamingu nutipaketid alates 15.06.2017:

NimiReisi nutipakett MReisi nutipakett L
Hind12 €19 €
Kõneminutid200500
SMS50100
Internet5GB10GB
Interneti kiirusPiiramatuPiiramatu
MärksõnaReisiMReisiL
Pileti tellimise number9500095000


Elisa ja ZEN kõnekaardi päeva-, nädala- ja kuupilet alates 15.06.2017:

PerioodHindMaht
1 päev2 €400MB
7 päeva7 €2GB
30 päeva15 €10GB

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses