Fitbit lõpetas vaikselt oma kellade ametliku müügi 29 riigis, sealhulgas Eestis

Fitbit lõpetab Eestis.Foto: Shutterstock

Fitbiti veebilehelt on näha, et ettevõte ei müü enam ametlikult oma kellasid mitmes riigis ning üks neist riikidest on Eesti. Google ostis Fitbiti 2021. aastal ning ettevõtte sõnul soovivad nad müüa Fitbiti tooteid samades riikides, kus nad müüvad Pixeli omasid.

Tõenäoliselt pole seega ka Pixeli seadmete ametlikku müüki siin niipea oodata. Siiski ei tasu karta, et Fitbiti kellad kaovad täielikult Eestis müügilt, kuna ka praegu saab Pixeli telefone Eestis osta, kuid ametlikku esindust ega tuge siin neile seadmetele ei ole.

Fitbiti sõnul jätkavad nad praeguseks ostetud kelladele uuenduste saatmist. Kella omanike jaoks lõppes 23. oktoobril Fitbit Premiumi automaatne tellimus ning peale seda said tellijad ühe kuu tasuta preemiumpaketti. Veidral kombel teatas Fitbit, et preemiumi tellimused on aga endiselt saadaval ning need tuleb lihtsalt uuesti vormistada.

Peale Eesti ei müü Fitbit enam oma tooteid ka Horvaatias, Tšehhis, Hongkongis, Ungaris, Lõuna-Koreas, Lätis, Leedus, Luksemburgis, Malaisias, Mehhikos, Filipiinidel, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Slovakkias, Tais, Ladina-Ameerikas ja Lõuna-Aafrikas.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.