Uudis

Fossil tutvustas 6. seeria hübriidnutikellasid, millel uued funktsioonid

Fossil Stella hübriidnutikell

Fossil tõi äsja turule uue põlvkonna hübriidnutikellad, millel nüüd lisaks varasemale olemas vere hapnikutaseme (SpO2) mõõtmise võimekus ning mikrofon hääljuhtimise kasutamiseks.

Fossili hübriidkellade puhul kasutatakse nende valikus olevate klassikaliste ajanäitajate disaini koos seieritega, kuid viimaste alla on paigaldatud e-ink ekraan. Sinna kuvataksegi kasutajale vajalikku infot – aku taset, tehtud samme, kuupäeva ja muud infot.

Uued mudelid kannavad nime Machine ja Stella ning kellade läbimõõt on vastavalt esimese puhul 45 mm ning teisel 40,5 mm.

Fossil Machine hübriidnutikell

Värsketele mudelitele on lisatud mikrofon, mille vahendusel saab suhelda häälassistendiga. Tegu on Amazoni Alexaga ning toimib see siis, kui kell on ühendatud sinihamba kaudu kasutaja nutitelefoniga. Teise uuendusena saab kella abil mõõta vere hapnikutaset lisaks juba südamelöökide mõõtmisele.

Uutele mudelitele lubatakse kuni kahenädalast tööaega ühe laadimisega, kuid olenevalt mudelist ja intensiivse kasutuse korral võib see periood olla ka lühem.

Kellamudelitega saab lähemalt tutvuda Fossili kodulehel. Kella saab soetada erinevatest e-poodidest ning selle hinnad algavad 229 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.