Huawei tutvustas järgmise põlvkonna nutiseadmeid: telefonid, sülearvuti ja kõrvaklapid

Huaweil näitas Istanbulis uusi nutividinaid.Foto: Huawei

Huawei näitas Istanbuli pressiüritusel oma uue põlvkonna nutiseadmeid, mille hulgast jõuavad peagi Eesti turule sülearvuti, nova nutitelefonid ja juhtmevabad kõrvaklapid.

Ettevõtte Kesk- ja Ida-Euroopa, Põhjamaade ja Kanada piirkonna presidendi Derek Yu sõnul jätkab firma tehnoloogia arendamist ja investeeringuid erinevatesse kategooriatesse selleks, et pakkuda revolutsioonilisi lahendusi nii peredele, üksikkasutajatele kui ka organisatsioonidele.

Nutitelefonid nova Y70 ja nova Y90

Huawei lansseeris uued nova mudelid, mis jõuavad peagi müügile ka Eestis. Keskmisesse hinnaklassi kuuluvate telefonide akud vajavad laadimist keskmiselt vaid kahel korral nädalas. Lisaks sellele on võimalik pool seadme akut täis laadida 30 minutiga.

Foto: Huawei

MateBook D 16: 16-tolline sülearvuti töötamiseks, õppimiseks ja mängimiseks

Kaugtöötajatele, kes tunnevad puudust traditsioonilisest suure monitoriga kontorist, saavad nüüd ühe valiku juurde.

Uus sülearvuti tuleb 12. põlvkonna i5 ja i7 protsessoritega, kuid ainult integreeritud graafikakaartidega. Valikus on 8 ja 16 GB vahemälu ning ettevõtte sõnul sobib arvuti ka keerukamate kasutusvajaduste jaoks nagu andmete analüüs, koodide kirjutamine või mitmel veebilehel töötamine samal ajal.

Foto: Huawei

Lisaks suuremale ekraanile muudab MateBook D 16 sülearvutiga töötamise lihtsamaks seadmeteülene failihalduse süsteem. Süsteemis kasutatakse tehisintellekti, mis muudab failide edastamise arvuti, nutitelefoni ja tahvelarvuti vahel veelgi lihtsamaks.

Sülearvuti on metallist korpusega, kaalub 1,74 kg ning on peagi saadaval ka Eestis.

FreeBuds Pro 2

Teiste seadmete seas esitles Huawei ka uusi FreeBuds Pro 2 kõrvaklappe. Võrreldes varasemate mudelitega suudab FreeBuds kõrvaklappide uus mudel pakkuda 15% paremat müravähendust, millega on võimalik vähendada müra kuni 47 detsibelli. 

Foto: Huawei

Kolme heli kuulamise optimeerimise algoritmiga varustatud kõrvaklapid suudavad tuvastada reaalajas nii helitugevuse muutusi kui ka kõrva struktuuri erinevusi ja muutusi klappide kandmise ajal, et vastavalt sellele heli kvaliteeti korrigeerida.

Klapid töötavad ka teiste firmade seadmetega ning jõuavad varsti ka Eesti poelettidele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.