Uudis

Elisas ja Tele2-s on iPhone 11 seeria nüüd eeltellitav

20. septembri lõunast on avatud Elisa kodulehel ja esindustes uue iPhone 11 eeltellimine. Piiratud koguses on saadaval kõik mudelid. Kõik mudelid on saadaval piiratud koguses ja eeltellimuse saab teha nii Elisa kodulehel kui esindustes.

Samuti avas Tele2 uute iPhone’ide eeltellimise ja telefoni saab kätte paar päeva varem kui Elisast ehk alates 27. septembrist.

Uus iPhone 11 on alumiiniumist ja klaasist, mis on oluliselt tugevam kui varasematel iPhone’idel, iPhone 11 Pro ja Pro Max on terasest ning klaasist. Igas uues mudelis on kasutusel ka uus A13 biooniline protsessor ja uued kaamerad koos AI nutikuse ning öörežiimiga.

Kui iPhone 11 tuleb kahe kaamera, LCD-ekraani ja väiksema hinnasildiga, siis 11 Pro ja 11 Pro Max on baasmudelist mõnevõrra erinevad. iPhone 11 Pro ja Pro Max on kolme kaamera, suurema Super Retina XDR OLED-ekraani ja mahukama akuga.

Uue iPhone 11 hind algab Elisas 829 eurost, iPhone 11 Pro hind 1179 ja 11 Pro Maxi hind 1279 eurost. Hea uudisena saab ainult Elisast uue telefoni null sissemakse, lepingutasu ja intressiga. Eelmüük kestab seni, kuni kaupa jagub ja esimeste klientideni jõuavad uued telefonid alates 30. septembrist.

Tele2 hinnad on Elisaga sarnased, aga iPhone 11 on veidi soodsam. iPhone 11 hind algab 819 eurost. iPhone 11 Pro 1179 ning Pro Max 1279 eurost.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.