Uudis

Kaks miljonit inimest plaanib septembrist USA valitsuse sajalajast UFO-baasi rünnata

Foto: AP / Scanpix

Internetis kogub  tuure huvitav vaidlus huvitava sündmuse üle: keegi naljamees lõi Facebooki-sündmuse, kus kutsub inimesi üles kõik koos hõivama USA valitsuse väidetavalt salajast UFOdega tegelevat baasi Area 51.

Sündmuse nimi on “Storm Area 51, They Can’t Stop All of Us” ning selle juures on kirjas, et kokku saadakse 20. septembril kindlas kohas Nevada osariigis, koordineeritakse tegevused ning joostakse baasile tormi, et maaväliseid olendeid näha.

Sündmusel on ka ametlik koduleht, kust jääb justkui mulje, et tegemist on väikese festivaliga: lubatakse muusikat, süüa ja juua ning lõbusat ajaviidet. Kuhugi selles ürituses peaks paigutuma ka katse sõjaväebaas inimmasside poolt hõivata.

Praeguseks on end sündmusel osalejaks märkinud üle kahe miljoni inimese ning selle suur menu jõudis kahtlemata ka Facebookini, kes otsustas sündmuse lehe võrgustikust eemaldada. Nüüdseks on see aga tagasi.

Keegi ei tundu teadvat, kui tõsiselt saab seda üritust võtta, kuid igaks juhuks on USA sõjavägi edastanud ka ametliku hoiatuse, et tegemist on siiski salajase sõjaväebaasiga ning sissetungijaid koheldakse seal täie rangusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.