Uudis

Omniva paigaldab Eestisse veel sel aastal 100 uut pakiautomaati

Novembrikuu jooksul võtab Omniva käsile läbi ajaloo kõige mahukama pakiautomaatide laiendamise projekti, mille raames paigaldab rahvusvaheline logistikaettevõtte Eestisse 100 uut pakiautomaati. Kogu Baltikumi võrgustikku lisatakse aasta lõpuks aga rohkem kui 250 uut pakiautomaati.

“Pakiautomaadid on meie klientide jaoks selgelt eelistatuim kanal oma pakkide kättesaamiseks ja saatmiseks. Meie eesmärk on olla seejuures inimestele võimalikult lähedal,“ ütles Omniva pakiautomaatide võrgu juht Evert Rööpson. “Uute asukohtadega soovime pakiautomaatide kasutamise teha inimestele veelgi mugavamaks.“

Rööpsoni sõnul on laienemise projekt juba täies hoos ning pakiautomaadid Eesti poole teel. „6. oktoobril asus esimene rongitäis pakiautomaate Hiinast Baltikumi poole teele,“ selgitas Rööpson. Kõigepealt liiguvad pakiautomaadid esmalt tšarter-rongiga Poola ning sealt juba veokitega kogu Baltikumi.

Käesoleval aastal paigaldab Omniva Baltikumi üle 250 uue pakiautomaadi, millest 100 paigaldatakse uutesse asukohtadesse üle Eesti. Omniva soov on tuua pakiautomaadid kõigile inimestele lähedale, keskendudes asukohtadele, kus on nende jaoks tähelepanuväärne nõudlus ja vajadus.

Ühtlasi jõuab Omniva selle aasta laienemisega ka paljudesse väiksematesse asulatesse, kus seni pakiautomaadi kasutamise võimalus puudus.

Pakiautomaat pole põhjuseta Eesti inimeste esimeseks eelistuseks kujunenud, paki kättesaamine on sealt lihtne nii noorele kui ka vanale. Loomulikult mängib rolli ka fakt, et pakiautomaat on 24 tundi ööpäevas kättesaadav.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.