Uudis

Steami jõudis müügile uus Eesti arvutimäng Cheitha

Eile õhtul jõudis Steami müügile uus arvutimäng Cheitha, mida arendab Eesti firma Headshot Labs.

Hetkel on mäng veel Steamis Early Accesis ehk arendusfaasis ja maksab kuni 14. märtsini kõigest 4,49 eurot. Vastavalt sellele, kuidas mängu lisandub sisu, hakkab tulevikus tõusma ka selle hind.

Cheitha on pealtvaates tulistamismäng, millest hetkel on mängitav Survival mängulaad, kus tuleb vastu pidada zombie-hordide rünnakulainetele, samal ajal enda relvastust täiustades ja uusi mängitavaid alasid avades.

Mängus on ka edetabelid, kus saad enda saavutatud tulemusi sõprade ja kogu muu maailmaga võrrelda.

Headshot Labsi asutaja Ingvar Londi sõnul on neil plaanis mäng valmis saada selle aasta suve lõpuks. “Hetkel on eesmärgiks välja uurida millisena mängijad seda mängu tulevikus näevad,” sõnas ta.

Täiskohaga on mängu kallal töötanud kolm inimest ja Cheithat hakati arendama kolm ja pool kuud tagasi. “Lisaks on kolm inimest siit-sealt aidanud,” lisas ta.

“Meie lootus on, et see võiks meeldida Call of Duty: Zombies seeria mängude fännidele, kes tahavad midagi lihtsamat ja kergesti kättesaadavamat,” iseloomustas ta mängu.

“Ja muidugi ka üldiselt pealtvaates tulistamismängude fännidele. Eks nüüd pärast reliisi saame juba täpsemalt aimu, kes on meie austajad ja mis suunas peame nende jaoks mängu arendama,” andis ta mõista, et mäng on alles arendusfaasis, kus igaüks saab sellele valmimisele kaasa aidata.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.