Uudis

Täna jõuavad kõikidesse Eesti põhikoolidesse uued tasuta digiõpikud

Tänasest on kõikidel põhikooliõpilastel võimalik kasutada tasuta digiõpikuid, mis muudavad koolikotid kergemaks ja õppimise põnevamaks.

Uued digiõpikud on tasuta kättesaadavad kõikidele põhikooliõpilastele, seda nii eesti kui ka vene õppekeelega koolides. Samuti võimaldavad digiõpikud õppida sobival ajal ja kohas, oluline on vaid nutiseadme ja internetiühenduse olemasolu.

Alates tänasest on nädala jooksul võimalik kõigil võimalik tasuta pääseda ligi digiõpikute keskkonnale. Digitaalsed õppematerjalid on leitavad siit. Täpsemat infot ja ligipääsu oma laste õppematerjalidele saab küsida koolist.

Digiõpikud ei ole staatilised õppematerjalid, vaid tegu on õpiku, töövihiku ja vihikuga üheskoos, moodustades keskkonna, kus õpilane saab omandada uusi teadmisi, lahendada ülesandeid ja teha märkmeid. Vajadusel on lihtne minna eelmiste või tulevaste klasside õppematerjalide juurde.

Tasuta digiõpikud aitavad kaasa õpilaste digioskuste ja -pädevuste arendamisele, mis on võtmetähtsusega tänapäeva ühiskonnas toimetulekuks. Digiõpikute ja teiste nutikate lahenduste abil kujundatakse õpilastes oskusi, et saada iseseisvalt hakkama igapäevaste ja eluliste probleemidega.

“Täna algab uus ajastu Eesti hariduses. Uued digiõpikud toovad uutmoodi võimaluse õppimiseks ja õpetamiseks kõikides Eesti koolides,” sõnas haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.