Uudis

Tehnikapoodide E-smaspäev: pakkumised jäävad pigem lahjaks, kuid leidus ka paar head pärli

Tehnikapoes. Foto on illustratiivne.Postimees/Scanpix

Igal novembri teisel esmaspäeval tähistavad Eesti e-poed päeva nimega E-smaspäev ja teevad selle puhul allahindluseid. E-smaspäeva puhul teeme ülevaate ka tehnikapoodide pakkumistest.

Suurematest nimedest teevad soodustusi täna Onoff, Klick, 1A, Photopoint, Digizone ja Flex. Kõigil on kampaanias sõna “kuni” ehk heade pakkumiste leidmiseks peab natuke tootekataloogi sirvima.

Photopointi puhul on näiteks häid pakkumisi spordikellade valikus, kuid üldiselt on enamik tänastest pakkumistest fotograafiavaldkonnast. Näiteks arvutite ja nutitelefonide soodushindasid sirvides on enamikel toodetel vaid 2-10 protsenti allahindlust.

1A e-poes saab täna promokoodiga valitud toodetele 11,11 eurot soodustust. Odavaim toode, millele see sooduskood kehtib, on 111 eurot, seega saab sellelt ligi 10% alla.

Klicki e-poest leidsime ühe päris kena pakkumise: Apple iPhone 8 maksab vaid 499 eurot, mis on odavam kui näiteks operaatorite juures. Samas kõrval reklaamib Klick aga 555 euro eest Samsung Galaxy 10e telefoni, mille saab kasvõi Tele2-st veel 55 eurot odavamalt kätte.

Ka Flex sülearvutikeskusest saime ühe hea leiu: Eesti odavaim hind peaks olema praegu läpakatel nagu HP Elitebook 820.

Onoffist tasub vaadata pigem telerite kataloogis ringi: näiteks see Sony teler maksab praegu 599 eurot, kui tavaliselt on hind Eesti poodides 650-700 eurot. Üldiselt on aga ka palju tooteid, mille soodushind jääb teiste poodide tavahinnale alla.

Üldmulje? Pärleid küll leiab, aga midagi röögatut pole oma soodushindadega ükski tehnikapood suutnud sel E-smaspäeval korda saata.

Kui leiad E-smaspäeva puhul vägevaid pakkumisi, siis saada oma leiud aadressile vihje@geenius.ee

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.