Uudis

Telegram avalikustas tasulise versiooni: mis kuutasu eest juurde saab?

telegram.jpg

Telegram avalikustas oma suhtlusrakenduse tasulise versiooni Telegram Premium, mis lisab mitmeid funktsioone ja eeliseid ning hakkab maksma 5,49 eurot kuus.

Ettevõtte sõnul saavad tasulise rakenduse kasutajad mitmeid juurde mitmeid lisavõimalusi ning samuti aitavad selle eest maksjad käigus hoida ka suhtlusplatvormi tasuta versiooni.

Suurimateks eelisteks on kasvanud üleslaetavate failide mahud – nüüd saab edastada kuni 4 GB suuruseid faile. Samuti on tasulise versiooni kasutajatel võimalik faile kiiremini alla laadida ning enam ei pea muretsema ka tüütute reklaamide pärast, mida osades riikides näidati.

Premium teenuse kasutajad saavad korraga jälgida kuni tuhandet kanalit ja teha kuni 20 eraldi kausta, milles igaühes võib olla kuni 200 eraldi vestlust. Samuti võimaldab rakendus edaspidi häälsõnumeid ümber kirjutada tekstiks.

Tasulise versiooni kasutajatel on võimalik ka muude täienduste abil ennast erilisemalt tunda – rakenduse ikooni saab ise muuta, samuti ümber organiseerida vestluste nimekirja ning kasutada animeeritud profiilipilti.

Telegram Premiumi kasutamiseks on rakendus vaja uuendada kõige värskemale versioonile (8.8) ning valikute menüüst tasuline versioon aktiveerida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.