Uudis

Telia hakkab müüma kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid

Telia hakkab müüma kasutatud sülearvuteid.Foto: Shuttestock

Kui eelmisel aastal hakkas Telia müüma kasutatud nutitelefonid, siis sellest sügisest hakkab mobiilioperaator müüma ka kasutatud süle- ja tahvelarvuteid ning nutikellasid. Kui hea hinnaga need tulevad müügile, seda on veel raske öelda, aga kasutatud telefonid on Telias on 30% odavamad kui uued.

Telia Eesti era- ja turundusüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on tegu olulise muutusega, mis laiendab klientide võimalusi soetada endale soodsamalt erinevaid töökorras garantiiga seadmeid.

“Meil on hea meel, et kasutatud seadmete valik on laienemas, sest inimeste huvi kasutatud seadmete soetamise vastu on ajas kasvanud, millele on kaasa aidanud järjest suurem rohelise mõtteviisi toetamine ja teadvustamine nii ettevõtete kui eraisikute poolt. Seepärast laiendame sellest sügisest meie tooteportfelli veel nii kasutatud süle- ja tahvelarvutite kui ka nutikelladega,” ütles Viilmann.

Lisaks madalamale hinnale kaasneb kasutatud seadme soetamisega ka panus keskkonna hoidmisele. “Kasutatud seadmete puhul jääb ära tootmisega seotud CO2 emissioon, mis mõne toote puhul teeb lausa 80% toote kogu süsinikujalajäljest. Oleme loonud kõikidele huvilistele Telia keskkonnaraporti, kus on võimalik tutvuda ettevõtte panusega keskkonnahoidu ja sellega, kuidas kliendid saavad meie teenuseid ja tooteid kasutades meid ümbritseva ruumi hoidmisesse panustada,” tõi välja Viilmann.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.