Uudis

Vaata pilte: Facebook Messenger saab täiesti uue välimuse

Facebook Messenger saab uue välimuse, et muuta rakendus lihtsamaks ja seega ka kasutajasõbralikumaks. Esimesed kasutajad on uuenduse juba kätte saanud.

Messenger 4 nime kandev versioon on olemuselt ikka kui Messenger ehk rakendust avades näeb ekraani, kus on hiljutised vestlused. Nüüd on aga oluliselt vähesemaks jäänud erinevaid sakke, kust infot leiab.

Ekraani alumises servas on edaspidi kolm valikut. Kõige vasakpoolsemas sakis on hiljutised vestlused ja osad story’d. Samuti on seal nupp, millega jäädvustada foto, et see enda kustuvasse pildi voogu postitada.

Keskmisest sakist leiab kõik sõbrad ning saab vaadata veelgi rohkem story‘sid. Kõige parempoolsest sakist leiab aga uued inimesed, kelle puhul Facebook arvab, et kasutaja võiks soovida nendega suhelda. Samuti leiab sealt promopakkumisi ning võimaluse suhelda erinevate firmadega.

Lisaks eelnevale tõi Facebook uuendusega juurde ka värvivalikuid. Kui seni on saanud iga vestluse puhul valida jutumullide värvi, siis nüüd saab määrata vestlusele värvispektri. Seega kui kerida mõnes vestluses ajaloos tagasi, võivad jutumullid muutuda punasest siniseks.

Lähiajal plaanib Facebook välja tuua ka tumeda režiimi, kuid selle täpne kasutajateni jõudmise aeg ei ole veel teada.

Uuendus jõuab juba kasutajateni, kuid võib kuluda mitu nädalat, enne kui kõik Messengeri kasutajad uut kujundust uudistada saavad.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.