Apple

Kuulujuttude kokkuvõte: selline saab olema iPhone 12

Kuvatõmmis: EverythingApplePro YouTube'i kanal

Rubriiki toetab

Uute iPhone’ide turule tulek on alati kirgi kütnud ning kuulujuttude veskid juba varakult jahvatama pannud. Millised uue põlvkonna mudelid olema saavad ja mida neist oodata võib?

Uus disain

Tõenäoliselt on enim kõneainet saanud iPhone 12 välimus. Väidetavalt on otsustanud Apple teha disainis olulisi muudatusi ning senise ümara vormi asemel oluliselt kandilisema kujunduse kasuks otsustanud.

Samas väidavad osad allikad, et Apple midagi radikaalselt sellel aastal muutma ei hakka ning uus mudel saab olema sarnane eelmise aasta omale.

Uus värv

Eelmisel aastal üllatas Apple 11 Pro ja 11 Pro Max mudelite värvivalikuga, kui tavapärasele mustale, hõbedasele ja kuldsele lisati ka roheline.

Osade allikate kohaselt võib aga sellele aastal valikusse taas uus värv lisanduda, milleks on sinine.

Uued ekraanis ja 5G tugi

Lisaks disainiuuendustele spekuleeritakse enim uute mudelite suuruste üle. Arvatakse, et lisaks varasemale kolmele erinevale mudelile lisatakse veel üks – 5,4 tollise ekraaniga iPhone 12s. Samuti on räägitud sellest, et seni suurima Max mudeli ekraan kasvab 6,5 tolli pealt 6,7 tollile.

Kuid ekraanide suuruste muutused pole ainukesed. Ka Appl’ilt oodatakse sellel aastal sujuva ekraanitehnoloogia kasutuselevõttu, mis tähendaks, et iPhone 12 seeria mudelid saaksid omale 120 hertsised ekraanid.

Uuendustega kaasas käimiseks loodetakse, et ka Apple lisab oma mudelitele 5G antennid. Kokku saavad 5G toe eeldatavalt kolm erinevat mudelit ning suure tõenäosusega kasutab Apple neis enda poolt välja töötatud antenne.

Soodsam hind

Nagu ikka, on igal aastal olnud suureks küsimärgiks uute mudelite hinnad. Paljude spekuleerijate arvates jäävad hinnad samasse klassi eelmise aastaga võrreldes, kuid kärpeid võib näha iPhone 12 hinnas.

Hilisem turuletulek

Arvatakse, et maailmas toimunud viirusepuhang on põhjustanud raskusi ka Apple’i tarneahelatele, millest tingituna võib uute mudelite turule tuleks hilisemaks lükkuda. Räägitud on oktoobrikuisest avalikustamisest, samas kui Apple’i nutiseadmete üks suurimaid tootjaid Foxconn on kinnitanud, et tarnetega ollakse graafikus.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.