Apple

Mida uut toob Apple’i telefonide ja tahvlite kasutajatele iOS 14?

Rubriiki toetab

Nagu tavapäraseks on saanud, tutvustab Apple igal aastal juunis oma tulevast iOS-i versiooni, mis ametlikult lastakse välja sügisel ilmuvatele iPhone’i mudelitele. Mida selle aasta uuenduselt oodata?

Vähem vigu ja töökindlam platvorm

Apple iOS uuenduste puhul on tihti kurdetud, et need on liialt vigased ning põhjustavad kasutajatele üleliia meelehärmi. Selleks, et vigu vähendada ning pakkuda töökindlamaid uuendusi, on Apple muutnud ettevõtte siseselt tarkvara arenduse protsesse. Loodetavasti saab iOS 14 sellest ka kasu.

Kasutajad saavad vaikerakendusi muuta

Esmakordselt võimaldab Apple kasutajatel ise valida, millist rakendust nad soovivad erinevate toimingute jaoks kasutada. Aastaid on kasutajad pidanud kasutama sisseehitatud emaili ja veebilehitsejat. iOS 14 peaks aga võimaldama linkide avamise Safari asemel kasutaja poolt valitud muu veebilehitseja vahendusel.

Uus terviserakendus

Väidete kohaselt peaks iOS 14 tooma ka täiesti uue terviserakenduse, mis erineb praegusest Health äpist, kuid pole otseselt selle asendus. Uue rakenduse eesmärgiks on pakkuda kasutajatele nõu treeningute tõhustamiseks ning harjutuste kavasid.

Täiendused Find My rakendusele

Find My rakenduse abil saavad Apple’i seadmete omanikud jälgida oma seadme asukohta. Edaspidi peaks selle vahendusel saama jälgida ka oma pere või sõprade seadmeid ning saama teavitusi teelasumise ja eduka sihtkohta jõudmise kohta.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.