Apple

Need on Apple’i 2020. aasta parimad rakendused

Apple valis vällja aasta parimad rakendused ja mängud. Foto: Apple

Rubriiki toetab

Iga aasta lõpus vaatab kõik nende platvormidel olevad rakendused üle ning reastab parimad vastavalt kategooriale.

2020. aastal on Apple auhinnanud igal platvormil rakendusi ning lisaks sellele välja kuulutanud ka parimad mängud.

Parimaks iPadi rakenduseks valiti Zoom

Rakendused

Võib öelda, et aasta parimate valimisi on tugevalt mõjutanud koroonakriis. Näiteks iPhone’i parimaks äpiks on valitud “Wakeout!”, mis võimaldab kodukontoris teha lihtsaid harjutusi, et oma aktiivsust säilitada.

Apple iPadi parimaks rakenduseks on valitud aga “Zoom”, mis tänu distantsilt tötöamisele ja õppimisele on olnud sellel aastal ülimalt populaarne.

Lisaks valiti eraldi parimad rakendused ka Mac arvutitele, Apple TV-le ja Apple Watch nutikellale. Arvutite parimaks äpiks osutus kalendrirakendus Fantastical, Apple TV-l “Disney+” videostriimimise keskkond ning kellal “Endel”, mis aitab rahustava muusika abil paremini keskenduda ning magama jääda.

Disco Elysium sai parima mängu auhinna arvutite kategoorias

Mängud

Ka mängude puhul anti auhinnad välja erinevatel platvormidel. Mobiilimängudest sai parima auhinna seiklusmäng “Genshin Impact” ja iPadil kaardimäng “Legend of Runterra”.

Maci arvutitel sai parimaks valitud Eesti arendajate poolt tehtud populaarne seiklusmäng “Disco Elysium”, Apple TV peal “Dandara Trials of Fear”.

Lisaks neile valiti eraldi ka parim mäng Apple’i tasuliste mängude platvormi Arcade. Seal oli võitjaks “Sneaky Sasquatch”.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.