Hea nipp

Kuidas suured iPhone’i varukoopiad välisele kõvakettale liigutada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Varundasid oma iPhone’i või iPadi sisu arvuti kõvakettale ja nüüd hädaldab arvuti, et ruumi on väheks jäänud? iTunesi poolt loodud iOS-seadmete varukoopiad saab tõsta ka välisele kõvakettale.

See juhend on oluline vaid siis, kui varundad oma iOS seadme sisu iTunesi abil, mitte iCloudi.

Kui varundad telefoni iTunesi abil, loob iTunes seadmest varukoopia failid, mis salvestatakse sinu arvuti kõvakettale. Sõltuvalt sellest, kui palju andmeid su seadmes on, võib varukoopia olla kümneid gigabaite suur.

Kuidas varukoopiad mujale tõsta?

  1. Ava oma varukoopiate kaust Finderis, navigeerides kausta ~/Library/Application Support/MobileSync/Backup. VÕi Windows Exploreris, leides üles kausta  \Users\(kasutajanimi)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\
  2. Ühenda väline kõvaketas arvutiga ning liiguta Backup kaustas olnud failid kõvakettale. Su seadme varukoopia võib kanda nime “Backup”, samas võib kausta nimeks olla ka punkt suvalisi tähti ja numbreid.

Põhimõtteliselt ongi kõik, su kõvakettal on nüüd jälle ruumi. Ainult järgmise korrani, kuniks sa oma telefoni või iPadi varundad. Sestap on soovituslik asuda oma seadet varundama pilve ehk iCloudi.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.