Mida te arvutimängudest arvate? Kas on mõni lemmik ja miks?
Arvutite ja tehnoloogiani jõudsingi läbi arvutimängude nagu Wolfenstein 3D, Doom, Quake 1990ndate alguses. Viimasel aastal olen mänginud kõige rohkem Pokémon Go mängu selle pärast, et seda saan mängida koos 8-aastase pojaga nii, et ta pakub mõlemale midagi.
Viimane väga äge mängukogemus on minu jaoks HoloLensi peal töötav Fragments , mis on segareaalsuse mäng, kus mängutegelased sätivad end sujuvalt elama ennast minu enda tuppa, saades aru, kus mul on toolid, lauad ja muud esemed.
Kas tunnete vahel, et olete nutisõltuv? Mida siis teete?
Nutisõltuvuse vastu aitab alati meeldiv vestlus toredate inimestega või mõni põnev projekt, mille kallal töötada. Kui neid hetkel ei ole, siis võib ju samahästi ka telefonis istuda.
Kust jookseb teie jaoks piir puhkuse ja töö vahel?
Ettevõtjana on seda väga raske tõmmata. Väga harva tulevad kõige paremad mõtted kontoris. Enamasti tulevad nad vabas keskkonnas ja füüsilise pingutuse ajal, kas joostes, mägedes matkates või rattaga sõites.
Enamik uudiseid ja raamatuid on ühel või teisel moel kättesaadavad veebist. Milliseid kanaleid ja vahendeid
selleks kasutate?
Paberil eelistan lugeda ajakirju ja raamatuid, kus on tugev roll piltidel ja visuaalsel poolel. Näiteks National Geographicut ning foto-ja filmiraamatuid. Kõike muud loen mobiilist, sest paberil on raske vastu saada sellele, kui kõik maailma raamatud on korraga sinu taskus sinuga kaasas.
Kas paberil ka midagi tänapäeval loete või kirja panete?
Kui teen sketše, siis neid on parem paberile kirja panna. Aga pean tunnistama, et järjest vähem.
Mis on parim nõuanne, mille olete saanud?
Üks motiveeriv nõuanne, mida ma pidevalt kasutan on see, et tee iga päev ühte asja, mida sa ei julge. See laiendab mugavustsooni.
Kellele esitaksite needsamad küsimused? Miks?
Tehnoloogiainimeste vastused kipuvad suures plaanis olema sarnased. Huvitav oleks küsida näiteks kunstnikelt või filmiinimestelt.
Rubriigis “Kuidas me töötame” räägivad tuntud inimesed, kuidas nad tööd teevad ning millised on nende nipid, üle pea kasvava töövooga hakkama saada.