Sülearvutid

Samsung tuleb järgmisel aastal välja uue kaks-ühes sülearvutiga

Samsungi uus Notebook 9 tuleb järgmisel aastal uue disaini ja kiirema riistvaraga.

Palju Samsungi uue kaks ühes arvuti Notebook 9 kohta teada ei ole. On teada, et arvuti tuleb nii 13,3- ja 15-tollise ekraaniga. Hämmastaval kombel pole just liiga palju teada selle kohta, mis arvuti sisemuses seda töös hoiab. On teada, et arvuti protsessoriks on Inteli kaheksanda põlvkonna i7, tal on SSD ja seade peaks ilma laadimiseta töötama keskmiselt 15 tundi.

Samsungi sõnul on aga põhjalikult uuendatud arvutisse sisse ehitatud nutipliiatsit, mille reaktsiooniaeg ekraanil on nüüd kaks korda kiirem varasemast. Samuti on pliiatsil nüüd kolm erinevat otsa, mida kasutada. Arvuti korpuselt võib leida ka kolm Thunderbolt 3 pesa ja ühe tavalise USB-C pesa. Lisaks on arvutil nii näotuvastus kui ka sõrmejäljelugeja.

15-tollise arvuti puhul on kõik mainitu täpselt sama, vaid selle arvuti sisemusest võib leida ka Nvidia GeForce MX150 graafikakaardi.

Samsung pole öelnud kummagi arvuti hinda, vaid lubab, et seadmed jõuavad turule 2019. aastal. Tõenäoliselt kuuleme arvutitest rohkem tehnoloogiamessil CES 2019, mis aasta alguses Las Vegases aset leiab.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.