Huawei avalikustas uue taskukohase Watch GT4 nutikella seeria

Huawei uued nutikellad jõuavad Euroopa turule.Foto: Huawei

Huaweil toimus Barcelonas pressiüritus, kus ettevõte näitas oma uusi nutikellasid ja muid seadmeid. Ürituse keskmes oli uus Watch GT4, mis on taskukohase hinnaga ja erinevate tervise- ja treeningfunktsioonidega.

Watch GT seeria prioriteet on Huawei sõnul olnud kõrgtasemeline tehnoloogia ja töökindlus. “Huawei uueks suunaks on panustada inimeste tervisesse ja muuta sporditegemine mugavaks ilma, et kella välimuse osas peaks järeleandmisi tegema. Watch GT4 tuleb turule kahes suuruses: 46mm ja 41mm, et iga kasutaja leiaks endale sobiva,” ütles Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Tervise monitoorimise osas on Huawei sõnul nad täiustanud oma nutikellasid nii, et nii nooremad kui ka vanemad, sportlikumad ja vähem sportlikumad kasutajad leiaksid enda jaoks vajalikud funktsioonid. Seade suudab teha täpsed mõõtmised südame löögisageduse, vere hapnikusisalduse ja üldiste riskiprofiilide kohta.

Watch GT4 hind algab 232 eurost ning Eestis hetkel müügil olev kõige kallim versioon maksab 369 eurot. Seadmete eeldatav tarne on 27. septembril.

Pressiüritus toimus Barcelonas sel põhjusel, et 10 aastat tagasi avalikustas ettevõte samas kohas oma esimese nutikella. Aastapäeva puhul tõi firma müügile ka tavalisest veidi erilisema nutikella nimega Huawei Watch Ultimate Gold Edition, mis maksab 3000 eurot.

Samal pressiüritusel näitas ettevõte ka uusi FreeBuds Pro 3 Hi-Res TWS kõrvaklappe, Eyewear II nutiprille ja uusi Matepad tahvelarvuteid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.