Uudis

Kindlustus-startup Insly sai investoritelt 2,2 miljonit eurot

IIZI Kindlustusmaaklerist välja kasvanud ettevõte Insly kaasas laienemiseks 2,2 miljonit eurot Suurbritannia ja Poola investeerimisfondidelt ning senistelt investoritelt.

Pilvepõhist kindlustustarkvara pakkuva Insly juhatuse esimehe Risto Rossari sõnul kasutab ettevõte kaasatud rahastust edasiseks laienemiseks. “Nagu müügitulemused näitavad, on meie platvorm juba päris hea ja nüüd on aeg seda äri kasvatada – suurema meeskonnaga ja rohkematel turgudel,” märkis Rossar, viidates, et eelmisel aastal jõudis käive juba pea 2 miljoni euroni.

Insly aitab tuua bürokraatliku ning paljuski paberipõhise kindlustusäri digitaalsesse tänapäeva.Tänaseks alustavad Insly’ga oma tööpäeva 180 kindlustusettevõtte töötajad 40 eri riigis.

“Oleme kindustustehnoloogial juba pikalt silma peal hoidnud, kuid keeruline on olnud leida ettevõtteid, millel oleks tugev visioon ja selgelt tõestatud võime seda ellu viia,” selgitas Concentric Ventures juhtivpartner Kjartan Rist. “Insly on näidanud, et suudab arhailist kindlustusturgu muuta,” lisas ta.

Investeerimisraundi juhtisid Concentric Ventures Suurbritanniast ja Black Pearls VC Poolast, kaasinvesteerisid The London Co-Investment Fund ja senised investorid.

Insly müüb pilvepõhist tarkvara kindlustusmaakleritele üle maailma. Insly Tallinna, Londoni, Minski ja Poola kontorites töötab täna kokku 60 inimest. Ettevõtte käive 2017. aastal oli 1,85 miljont eurot.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.